Dukje

“Nudo” për të gjithë!

Nga  | 

Koncepti i “nudos” shpesh i referohet ngjyrës së zbehtë të të brendshmeve. Ky ka qenë edhe frymëzimi i markës Enter Naja, një brand të linjtash, krijuar nga Catalina Girard dhe aktorja Gina Rodriguez, i cili ka sjellë një perspektivë të re të futjes së kësaj ngjyre te të linjtat.

Dëshira e vajzave dhe grave për të përdorur bezhën-nude nuk kufizohet më vetëm me këpucët, make up-in apo veshjet, por mund të përdoret edhe poshtë tyre…

Ja disa prej modeleve që stilistet propozojnë në brandin e ri “Nudo për të gjithë” (“Nude for all”)

 

NAJA
 
NAJA

NAJA

NAJA

NAJA
Girald dhe Rodriguez

 

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares