Dukje

Propozimi pranverë/verë i M&S – ‘Romancë’

Nga  | 

Romanticizëm – është kryefjala e koleksionit të veshjeve propozuar nga Marks and Spencer. Një ndërthurje e veçantë dhe e sofistikuar e ngjyrave të lehta, ku dominon e bardha dhe roza florale, duke i dhënë vëmendje detajeve. 

Pastërti, shkëlqim për së brendshmi, shik: Tri karakteristikat e stilit veror të M&S. Dizaini minimalist dhe ngjyrat jo të ndezura preferohen për një look delikat dhe romantik.

Ngjyra metalike e perlës është gjithashtu e zgjedhura e këtij sezoni.  Po ashtu, edhe lulet e tejdukshme në bluza, funde dhe fustane./Vogue

3018120d1ac29d1a58e135985fbe2e86d6037d04 (1) b70160e80f7e64e1bfd3140012cee599a2046346 207df438d3c37259e487265b6618b82459face95 728fe778a0bd131b3e9a5f085051b217d81131b3c8ba56dda40929860fc41178db118ad9df73c930

 

 

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares