Lajmi i Ditës

Majlinda Bregu: ‘Ka të tjerë që në politikë i ka futur frika…’

Nga  | 

13346795_811403408990914_209526947803143781_n

Një ndër zërat më influentë brenda Partisë Demokratike, në një status në faqen e saj zyrtare në facebook është shprehur sërish pro votimit të Reformës në Drejtësi, mbrëmjen e 21 korrrikut. 

“Kam qenë në çdo moment që kjo reformë duhej te votohej, edhe sepse asnjëhere s’kam pasur asgjë për të fshehur dhe as frikë pas cilës të fshihem.

E di që ka të tjerë që në politikë i ka futur frika – dhe po frika i mban në të. E në politikë çfarë fillon me frikë, përfundon në marrëzi”. – ka thënë zonja Bregu në statusin, shoqëruar edhe me fjalën e saj të djeshme në Parlament.

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares