Foto

Disa nga selfiet më të bukura të Lojërave Olimpike

Nga  | 

Norvegjia duke u argëtuar përpara çeljes së Lojërave

image

Edgard Garrido / Reuters

Brazili duke u argëtuar me fansat

image

Johannes Eisele / AFP / Getty Images

Lituania bën stil selfie 

image

Edgard Garrido / Reuters

Kanadaja pas fitores së një gare

image

Toby Melville / Reuters

Rusia me disa fansa të sportit të volejbollit 

image

Jeff Roberson / AP

 

 

 

 

 

 

 

Korea Veriut dhe Jugut, së bashku, në një selfie

image

Dylan Martinez / Reuters

Kolumbia përpara garës me biçikleta

 

image

Bryn Lennon / AFP / Reuters

Britania në hapje të ceremonisë

image

Ezra Shaw / Getty Images

Franca në një pushim gjatë stërvitjes

image

Eric Feferberg / AFP / Getty Images

Afrika Jugut duke buzëqeshur

image

David Rogers / Getty Images

Dhe gjithashtu duke qenë seksi

image

David Rogers / Getty Images

Kina duke ruajtur seriozitetin

image

Andrej Isakovic / AFP / Getty Images

Rusia duke nxjerrë në pah shkopin e selfiet 

image

Alexander Hassenstein / Getty Images

 

Burimi: BuzzFeed

 

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares