Lajmi i Ditës

No more Brangelina!

Nga  | 

Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë duke u divorcuar pas dy vite martesë. 

Jolie ka plotësuar letrat duke theksuar se ndarja u bë për shkak të disa “ndryshimeve të pakorrigjueshme”, duke aplikuar edhe për kujdestari fizike të fëmijëve.

Një përfaqësues ligjor i aktores konfirmoi se ajo ka firmosur dokumentat për zgjidhjen e martesës.

“Vendimi u mor për shëndetin e familjes.”

Ajo nuk do të komentojë më gjatë mbi këtë vendim, duke i kërkuar familjes të ketë privatësi gjatë kësaj periudhe./The Telegraph

 

 

 

 

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares