Lajmi i Ditës

Detaji që kërcënon fitoren e Clinton

Nga  | 

Me akuzën për ngacmime seksuale që binin drejtpërdrejtë mbi kundërshtarin republikan, Hillary Clinton pati avantazh të madh në debatin e fundit presidencial.

I vetmi detaj që duket se po kërcënon fitoren e saj është: buzëqeshja!

Kandidates Demokrate iu desh të përballej me qindra akuza në skenën e Universitetit të Las Vegasit, përballë shumë shikuesve, të cilët treguan më pas se buzëqeshja e saj e vazhdueshme dhe e kotë ishte “e frikshme”.

 

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares