Lajmi i Ditës

Inaugurimi i presidentit Trump, bie në sy Ivanka…

Nga  | 

16179276_10154302576011239_7730329059764715213_o

Mbrëmja inauguruese e Presidentit të ri të SHBA-ve ka nisur me hapjen dhe festimet e MAGA (Make America Great Again) shoqëruar nga fishekzjarrë pranë flamurit amerikan dhe ritualit në Memorialin e Lincoln në Washington DC.

Gjatë ceremonisë ka qenë pjesëmarrëse e gjithë familja Trump ku spikat Ivanka Trump, me një pamje tejet elegante.

Pranë Memorialit Lincoln kanë nisur festimet dhe koncerti me pjesëmarrës disa këngëtarë të përzgjedhur.

16179034_10154302575726239_8662912204852757480_o

16177902_10154302575891239_7881129528223491448_o

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares