Lajmi i Ditës

Ivanka Trump: “Liza, dikur e pastrehë, sot sipërmarrëse.”

Nga  | 

16819300_10155147018827682_8334183123413387816_o

Vajza e Presidentit të SHBA-ve, Donald Trump, Ivanka, ditët e fundit po angazhohet me një fushatë për fuqizimin e grave. Ajo ka shkruar nga profili i saj zyrtar në facebook për historinë e një gruaje me ngjyrë: Lisa Phillips.

“Dikur e pastrehë, sot sipërmarrëse e kompanisë së saj në Baltimore.” shkruan Ivanka.

“Me përkushtim dhe pasion, Lisa është bërë frymëzim për gratë e tjera.” thotë vajza e Presidentit Amerikan, duke e falenderuar që ndau historinë e saj.

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares