Foto

Angelina Jolie në një set artistik nga… Brad Pitt?!

Nga  | 

7_1446010995

Përpos faktit se është një ndër personazhet më të suksesshëm dhe të famshëm të Hollywood-it, Brad Pitt zbulohet se ka edhe një pasion të fshehtë për artin e fotografisë.

14_1446010995Ai e ka ushtruar këtë pasion, në një mënyrë befasuese me gruan, tashmë ish-bashkëshorten e tij Angelina Jolie. Fotot e mëposhtme janë realizuar të gjitha nga aktori, dhe protagoniste është vetë Jolie…

as1_1446012021

1_1446010995

2_1446010995

3_1446010995

4_1446010995

5_1446010995

6_1446010995

8_1446010995

9_1446010995

10_1446010995

11_1446010995

12_1446010995

15_1446010995

 

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares