Letrart

Librat më të shitur në Librari Albania, mars-prill 2017

Nga  | 

Më poshtë, lista e librave më të shitur në Librari Albania, në Tiranë…

1. Keini dhe Abeli – Jeffrey Archer

2. Tatjana dhe Aleksandri – Paullina Simons 

3. Magjia – Sekreti II

4. Fuqia – Sekreti III

5. Gruaja e këpucarit – Adriana Trigiani 

6. Mikesha gjeniale – Elena Ferrante

7. Histori dashurie në Oksford –  Max Beerbohm

8. Ne të dy si një roman – Paola Calvetti

9. Shpirt i egër – Cheryl Strayed

10. Jeta fillon të premten – Ioana Pârvulescu

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares