Dukje

Atmosferë festash në Shtëpinë e Bardhë. Ja si përgatitet Melania Trump për Krishtlindje

Nga  | 

Me afrimin e festave dhe atmosferës së Krishtlindjeve, Zonja e parë e vendit ka publikuar foto gjatë përgatitjeve festive në Shtëpinë e Bardhë. 23736266_10156318291336336_5734141593640338466_o

23845687_10156318291236336_3240407415627743804_o

23737857_10156318291246336_7534562465140397930_o

23737560_10156318291251336_3371655680704263841_o.png

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares