Dukje

EDEN nga Cacharel

Nga  | 

E9934D26-11EB-40BB-8E17-7AA62F018C78

Fragranca EDEN, nga marka franceze Cacharel është një aromë thuajse klasike për zonja, ashtu sikurse Coco Chanel, Chanel, Madmoiselle, Armani etj. Përgatitur me ekstrakte bimore nga jasmini, bimë ekzotike dhe trëndafili EDEN sugjerohet për mbrëmje, dreka pune apo evente të rëndësishme. Futet tek aromat e forta dhe të athta dhe si i tillë sugjerohet për karaktere dominuese.

Por, mbetet një parfum klasik dhe mjaft i përdorshëm edhe në përditshmëri.

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares