Psikologji

A meritojmë?

Nga  | 

Po.

Sepse jam grua.

Sepse jam profesioniste dhe sepse nuk i detyrohem asgjë askujt. Aq më pak për shpifje dhe gënjeshtra. Sharlatane, apo më keq!

Sepse punoj.

Sepse zemërohem. Sepse buzëqesh.

Sepse shëndeti im është më i rëndësishëm.

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares