Frymëzime

1984

Nga  | 

30BA14C3-27E3-47D3-9393-3C501EBF2DFD

Gra që sulmojnë gra & 

“Nuk dua të me gjesh burre” 

Aq më pak të më vendosesh nivelin e burrit që më shkon. Aq më pak standardin që më shkon. Aq më pak çdo lloj standardi që ti ke shpikur, e që natyrisht nuk mund (a nuk duhet) të më shkojë! 

“Ti mua përveç se nuk do më shohësh të rrënuar, do më shohësh të shkëlqej (shumë herë në javë)”

“Askush nuk ka asgjë me mua. Mua më pëlqejnë njerëzit e lirshëm dhe që e kuptojnë kështu lirinë.”

“Më pëlqen çmenduria siç më pëlqen mua dhe siç e kuptoj unë. Shpesh kuptojmë të tjera gjëra sepse nuk duam të kuptojmë atë çka duhet.” 

“Djalin duhet ta çoje te një prostitutë kohë më parë. Tani është vonë për ty.”

“Mua më pëlqejnë vrimat në faqe. Sjellja e zbukuron njeriun, patjetër. Shihemi për çaj!”

“Përndjekja është edhe e vërtetë ndonjëherë. Si e tillë, e denoncueshme.” / 😊

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares