Dukje

Komunikimi nëpërmjet stilit të veshjes

Nga  | 

©️ ky postim është i përshtatshëm edhe për njerëzit me probleme specifike

Komunikimi përmes imazhesh, stili, veshjesh dhe ngjyrash në dollapin e rrobave të vajzave


31B9AF3D-2853-4FED-A6EA-7A611996A919

13B9AD8A-248D-4839-9FF4-ABE0FC328E82

Shall i hollë dhe syze M.M

51F97072-1D3C-4D15-BEAB-8E0235840AB9

Kapuç dhe shallë

 

 

 

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares