Psikologji

Meditimi dhe Yoga në kushte shtëpie

Nga  | 

Meditimi është i njohur dhe i vlerësuar për përmirësimin e shëndetit dhe kualitetit të jetës, duke na dhënë më shumë fokus dhe prrzencë të plotë në jetën tonë të përditshme. Aftësia për t’u qetësuar, si edhe për të “nxehur” krijimtarinë nëpërmjet meditimit:

Show up

Në jetën tënde të përditshme, si edhe, në profesion.

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares