Biblioteka

Relaksi dhe meditimi duke qëndruar brenda

Nga  | 

🙏🏻 🎧

Qëndrimi në paqe totale lidhet me shërimin personal, duke fuqizuar emocionet pozitive për veten dhe të tjerët, dhe duke rritur rrjedhën personale artistike dhe prezencën në të tashmen.


47E723A5-153C-4C37-938A-6A4A8B4FD66E

Ky qëndrim i fokusuar në vetvete përfshin seanca të përditshme me ushtrime, punë në grup, dhe proces zbulimi, për të aktuvizuar energjinë, potencialin në të ardhmen dhe përulësinë.


Personally, I love retreats!

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares