Prijëse

E si të mos ndihesh Konteshë kur je rritur nga Ajo… dhe ke genin e saj?!

Nga  | 

🇦🇱

Në ditë festive si 28 a 29 Nëntori kujtoj me mall se si e ngrohte atmosferën Ajo e ëmbla gjyshe, fisnike në pamje e në shpirt, ku përveç darkave e drekave që shtronte, ndizte prushin, kujdesej dhe për nipërit e mbesat t’jua bënte sa më të ëmbël këto festa! Dhe tregonte me mall parakalimet që bënte në kohën e rinisë së saj për festat e Pavarësisë e Çlirimit. Na mungon shumë nonaa. / Elda Bakiu fb

Lini një koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shares